RU

Кужель: Проект закону про місцеві податки і збори необхідно допрацювати

09.09.2009, 14:34

Проект закону про місцеві податки і збори не можна приймати у такому вигляді, в якому він є сьогодні, оскільки підприємці не сприймуть того варіанту врегулювання питання ринкового збору, який пропонується у проекті. Про це повідомила голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

О.Кужель наголосила, що, відповідно до нинішньої редакції законопроекту, істотно збільшується навантаження на підприємців, що стоять на ринку. "Ми хотіли б, щоб все-таки було розподілено навантаження між власниками ринків і людьми, які на ринку працюють", - сказала вона.

Голова Держкомпідприємництва також вказала, що підприємців не влаштовує розмір ринкового збору, який пропонується у проекті.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сьогодні під час засідання уряду заявила, що Закон "Про місцеві податки і збори" необхідно прийняти до нового року. Ю.Тимошенко наголосила, що відповідний законопроект ось вже рік знаходиться у Верховній Раді і досі не був поставлений на голосування.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України провалила законопроект "Про місцеві податки і збори".

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини