RU

Курс долара вище 6,3 грн. експерти вважають необґрунтованим

03.11.2008, 15:49

Курс долара вище 6,3 грн. експерти вважають необґрунтованим

Максимально допустимий розмір зміцнення гривні на початок листопада залишається на рівні не вище 6,3 грн./$. При розрахунку цього індикатора враховані всі чинники, тому заяви про прогнозований курс вище за цей рівень не мають жодних розумних пояснень і лише створюють паніку і дестабілізують фінансово-кредитну систему України. Так, на найближчі півроку найбільш оптимальним залишається курс 5,7-6,0 грн./$. Так вважають аналітики рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі агентства, за оцінками експертів, стабілізація курсу в цьому діапазоні дасть змогу зупинити відтік коштів з банківської системи і сповільнить доларизацію економіки. "Найвірогідніше, сповільниться і погіршення якості банківських активів", - прогнозують в агентстві.

Як вважають деякі банкіри, у випадку продовження активної інтервенції Нацбанку "найбільш ймовірне подальше втихання панічних настроїв гравців ринку і початок низхідного тренда". "Водночас регулятору буде дуже важко подолати оповіщений раніше психологічний бар'єр на рівні 6,0 грн./$, оскільки найбільший вплив на ринок в реальних умовах мають не ринкові, а психологічні і спекулятивні чинники", - вважає аналітик блоку казначейство і ринки капіталу "Альфа-Банк" (Україна) Олександр Вєдєнєєв.

Про український дефолт у статті "Долар хитає крісло глави НБУ" >>>

Про прикладну боротьбу уряду Тимошенко з кризою у статті "Велика потреба" >>>

Про курси валют читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини