RU

Курченко заявив, що здивований санкціями Євросоюзу

06.03.2014, 14:23
Курченко заявив, що здивований санкціями Євросоюзу - Фото
Сергій Курченко
Голова наглядової ради ГК ВЕТЕК Сергій Курченко в своїй офіційній заяві, розміщеній на сайті групи, написав, що здивований тим, що потрапив до списку осіб, щодо яких Європейський Союз застосував обмежувальні заходи. "Але ще більш я здивований формулюванням" Особа, яка підлягає розслідуванню за участь у злочинах, пов'язаних з розкраданням державних коштів та їх незаконним виведенням з України", - сказав він.

"Я - чесний український бізнесмен, який завжди інвестував в Україну і саме тут зосереджений практично весь мій бізнес. Належна мені група компаній неодноразово піддавалася перевіркам з боку правоохоронних органів, і ніяких серйозних порушень виявлено не було", - говорить Курченко.

На його думку, відбулося - це непорозуміння, пов'язане з інформаційною компанією, розгорнутої проти нього і групи в ЗМІ конкурентами, стурбованими активним зростанням ГК ВЕТЕК. "Більше того ряд політичних сил в Україні намагаються скористатися цим в інтересах своїх спонсорів - олігархів, щоб під прикриттям неспокійну ситуацію в країні заволодіти моїми активами. Однак презумпцію невинності ніхто не відміняв - всі звинувачення на мою адресу голослівні і носять виключно провокаційний характер", - уклав Сергій Курченко.

Він додав, що ні на нього, ні на будь-які фірми, до яких він має відношення, немає жодної кримінальної справи. "І я впевнений, що найближчим часом виникле непорозуміння вирішиться", - написав Курченко.

Про також зазначив, що зі свого боку готовий надати всі необхідні документи та всіляко сприяти перевіряючим органам ЄС, щоб довести свою невинність.

Нагадаємо, ЄС заморозив рахунки 18 українців, серед яких і Сергій Курченко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини