RU

Курченко купив стадіон "Металіст" за 674,5 млн.грн.

27.08.2013, 12:07
Курченко купив стадіон
Стадіон "Металіст"

27 серпня відбувся конкурс з продажу ОСК "Металіст". Стадіон продано за 674 млн. 522 тис.грн. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив директор Департаменту у справах преси та інформації Харківської міськради Юрій Сидоренко.

Покупцем стадіону став футбольний клуб "Металіст", власником якого є харківський бізнесмен
Сергій Курченко. Раніше клуб орендував футбольну арену для проведення домашніх матчів. Зазначимо, що Курченко був єдиним претендентом на купівлю стадіону.

Майновий комплекс стадіону був виставлений на продаж за стартовою ціною 674 млн. 521 тис. 916,16 грн. У цілісний комплекс входять чотири трибуни, касовий павільйон з ротондою, футбольне поле, бігові доріжки, три трансформаторних підстанції та розподільчий пункт. Площа земельної ділянки, що належить стадіону, - 7,0873 га.

Нагадаємо, стадіон "Металіст" на 40 тисяч глядацьких місць був реконструйований до Євро-2012 і офіційно відкритий 5 грудня 2009 року. Стадіон реконструйований у форматі приватно-державного партнерства: 30% загальної суми вкладень склали приватні інвестиції бізнесмена і колишнього власника ФК "Металіст"
Олександра Ярославського, 70% - бюджетні кошти. Загальна сума внесених в той час у реконструкцію стадіону інвестицій склала $95,3 млн. У 2011 р. Ярославський додатково інвестував у реконструкцію ігрового поля стадіону "Металіст" близько 3 млн. євро.

Досьє на Сергія Курченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини