RU

КРУ хоче отримати доступ до банківської таємниці

18.01.2011, 15:20

Контрольно-ревізійне управління планує провести ревізію Національного банку, але спочатку хоче отримати доступ до банківської таємниці. Про це заявив глава КРУ Петро Андреєв в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Насамперед ми хочемо звернутися, щоб нам законодавчо дали право перевіряти банки і дали доступ до банківської таємниці. Тому що інакше ми не будемо знати, що відбувається у державному секторі економіки, а це основний інструмент розвитку економіки країни. Після цього будемо звертатися з тим, щоб провести такі ревізії, тому що ми на сьогоднішній день реально не знаємо ситуації з тими грошима, які були спрямовані на рефінансування, на капіталізацію. Ми чудово знаємо, зокрема з джерел журналістів, що більша частина цих грошей просто-напросто йшла не за призначенням", - сказав П.Андреєв.

Нагадаємо, сьогодні П.Андреєв заявив, що Нацбанк відмовив Контрольно-ревізійному управлінню у проведенні ревізії, аргументувавши це тим, що за законодавством КРУ не має відповідних повноважень.

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини