RU

Криза зачепила Україну глибше, ніж інші країни

09.02.2009, 09:18

Жодну з інших країн криза не зачепила так глибоко, як Україну. Звільнення набули масового характеру, металургійні і хімічні підприємства з осені вдвічі скоротили виробництво, будівельникам не вистачає коштів навіть для придбання цементу. Крім того, після "помаранчевої революції" 2004 року боротьба за владу загострилася, що паралізувало політичне життя.

Як пише щотижневий журнал "Wirtschaftswoche", парламентські вибори або зміна уряду відбуваються практично кожного року, особисті антипатії між Прем'єром Юлією Тимошенко і Президентом Віктором Ющенком призвели до недієздатності цього тандему. Результатом стала суперечлива економічна політика, що негативно відбилося на інвестиціях, цитує видання "Deutsche Welle".

Західні інвестори, у тому числі й німецькі, через знецінення гривні мають в останні місяці істотні збитки. Ситуація посилюється і тим, що в умовах кризи фінансової системи вони не можуть отримати кредити. Ще у жовтні Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко стверджувала, що фінансова криза не зачепить економіку України. Насправді ж криза обернулася найважчими наслідками, оскільки політичне керівництво країни згаяло можливість провести давно назрілі реформи.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини