RU

Криза в Україні. Пинзеник бачить позитивні сигнали в економіці

11.12.2008, 09:01

У четвер, 11 грудня, Міністр фінансів України Віктор Пинзеник дасть брифінг, присвячений висвітленню економічних і фінансових процесів в Україні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства фінансів, заявлена тема заходу - "Ситуація в економіці: перші позитивні сигнали".

Нагадаємо, днями В. Пинзеник заявив, що вважає зниження цін на промпродукцію надзвичайно важливим сигналом правильної реакції економіки на кризу. Міністр, зокрема, зазначав, що зниження цін триває третій місяць поспіль. У вересні зниження становило 1,8%, у жовтні - 1,4%. Загалом за останні три місяці зниження цін у промисловості досягло майже 10%. "Зниження цін це важливий елемент поведінки, яку я називаю "підіть назустріч один одному", - казав В. Пинзеник.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні у середу, 10 грудня, не затвердив макроекономічні показники і проект Державного бюджету на 2009 рік. Міністр з надзвичайних ситуацій Володимир Шандра при цьому уточнив, що Кабмін продовжить розгляд проекту Держбюджету і макропоказників на 2009 рік наступного тижня.

Фінансова криза: добірка новин >>>

Віктор Пинзеник: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини