RU

Криклій: Нульовий ПДВ на ввезення електромобілів збережеться. Буде більше заправок

19.08.2020, 14:17
Криклій: Нульовий ПДВ на ввезення електромобілів збережеться. Буде більше заправок - Фото
Фото: depositphotos.com

Уряд не має наміру вводити ПДВ на ввезення електромобілів в Україну, і нульова ставка податку збережеться. Про це  повідомив міністр інфраструктури  Владислав Криклій під час конференції "Інфраструктура електротранспорту 2020", передає прес-служба Кабінету міністрів.

Скасування ПДВ на ввезення електромобілів діє до 2022 року.

Міністерство інфраструктури підтримує продовження дії звільнення від сплати ПДВ на ввезення електромобілів. Міністерство також долучилося до розробки нових будівельних норм для спрощення розвитку мережі електрозаправок, сказав міністр.

"Ми плануємо змінити норми, щоб електрозаправки з'явилися на всіх автодорогах, не тільки на трасах державного значення", - додав Криклій.

За словами міністра, Національна стратегія розвитку транспорту до 2030 передбачає стимулювання використання електромобілів. Одне із завдань стратегії - створити умови для виробництва електромобілів в Україні.

Станом на кінець липня в Україні було зареєстровано близько 23 000 електромобілів і разом з гібридами їх загальна кількість становить 46 000, повідомив Криклій.

Згідно з даними Міністерства внутрішніх справ, у першому півріччі 2020 року в Україні зареєстровано 3 384 нових електромобілів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини