RU

Криклій: для регіональних перевезень задіють літаки Антонов

13.08.2020, 16:57
Криклій: для регіональних перевезень задіють літаки Антонов - Фото
Ан-148 (фото: прес-служба ДП "Антонов")

Державна авіакомпанія, створення якої ініціював президент  Володимир Зеленський, буде використовувати для регіональних перевезень літаки виробництва ДП Антонов, повідомив міністр інфраструктури  Владислав Криклій, передає  Інтерфакс-Україна.

"Авіакомпанія зможе надавати якісну послугу і задіяти потужності та можливості нашої авіабудівної галузі", - сказав він під час візиту на авіаційний завод у Харкові.

За його словами, зараз Мінінфраструктури підходить до етапу розробки стратегії авіації України, "де центром буде авіабудівництво".

"Гроші будуть виділятися з еврокоштів. Серцем у цій системі в авіаперевізника буде підтримка державної авіабудівної компанії. Тому що дуже дивно мати мрію про власного авіаперевізника і при цьому не мати конкретних прикладів, коли він задіяний в авіаперевезеннях України", - сказав він.

Читайте також: Бліц | Авіалінії Антонова: Через коронавірус замовлення виросли на третину. Але не в Україні. Інтерв'ю

  • Наприкінці квітня 2020 року президент Володимир Зеленський виступив з ініціативою створити державну авіакомпанію з використанням літаків виробництва ДП "Антонов".
  • Для реалізації ідеї президента  Володимира Зеленського  про створення національної авіакомпанії на базі літаків  ДП "Антонов"  пропонують модернізувати Ан-148/158 і Ан-140.
  • У червні прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд розробив концепцію майбутнього державного українського авіаперевізника.
  • У тому ж місяці представники авіаційної галузі України підготували спільне звернення до президента, прем'єр-міністра та міністра інфраструктури з проханням надати державну підтримку авіапідприємствам в умовах кризи.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини