RU

Кредитний ліміт і залишок на рахунку. НБУ ввів нові вимоги до банків

01.09.2020, 11:59
Кредитний ліміт і залишок на рахунку. НБУ ввів нові вимоги до банків - Фото
Ілюстративне фото: freepik.com

З 1 вересня запрацювали вимоги Національного банку України до розкриття повної інформації про послуги в рекламі і на сайтах банків. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

За даними НБУ, банки часто надсилають клієнтам повідомлення про залишок на рахунку з урахуванням не тільки власних коштів фізособи, але і коштів кредитного ліміту. В результаті клієнти не розуміють, скільки насправді грошей залишилося на рахунку і можуть скористатися кредитними коштами, навіть не усвідомлюючи цього. Після чого клієнт зобов'язаний погасити не тільки суму заборгованості, але і сплатити комісію і відсотки.

З 1 вересня банки зобов'язані:

- чітко інформувати клієнтів у sms-повідомленнях, інтернет-банкінгу, месенджері або електронною поштою (залежить від того, який канал зв'язку обрав споживач) про суму коштів на поточному рахунку клієнта і окремо про розмір кредитного ліміту його картки;

- своєчасно повідомляти клієнтам про встановлення, збільшення або зменшення кредитних лімітів шляхом sms-інформування або іншими каналами комунікацій, які обрав клієнт;

- інформувати про мінімальний і максимальний розмір кредитних коштів, які можуть бути надані клієнту в тимчасове користування, а також про порядок його зміни.

Читайте також: Як не заплутатися з кредитним лімітом. НБУ зобов'язав банки краще інформувати клієнтів

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини