RU

Кредитна історія. МВФ береться за "українське питання"

08.05.2009, 08:36

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) сьогодні розгляне питання про виділення кредиту Україні. Про це в середу, відкриваючи засідання українського уряду, повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, спочатку передбачається, що питання про виділення кредиту Україні фонд розгляне у вівторок, 12 травня. Однак пізніше рада директорів МВФ ухвалила рішення "прискорити процес" і зайнятися українським кредитом 8 травня. "Це означає, що оцінюється робота України позитивно, і виконання попередніх заходів оцінюється позитивно", - вважає Ю Тимошенко.

Нагадаємо, МВФ за підсумками першого перегляду програми співпраці планує надати Україні другий транш фінансової допомоги, збільшений до $2,8 млрд., причому половину цих коштів буде спрямовано на покриття дефіциту Державного бюджету України. Третій транш очікується після перегляду програми в середині травня, у такому ж розмірі.

Наприкінці квітня голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу запевнила, що ніяких сумнівів в отриманні Україною другого траншу кредиту "stand-by" немає.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини