RU

Кравцов повідомив, що отримає "немаленьку" компенсацію

29.01.2020, 17:59
Кравцов повідомив, що отримає
Євген Кравцов (Фото: Rail Expo/railpromgruz/Facebook)

Євген Кравцов, який залишає посаду глави  Укрзалізниці (УЗ), підтвердив, що отримає грошову компенсацію за дострокове розірвання контракту з ним. Про це він написав у Facebook.

"Якщо говорити моєю улюбленою юридичною мовою: вчора було прийнято рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона не маленька, скажу відразу. Але, це - рішення акціонера. Зі свого боку, я був готовий продовжити роботу в транспортному секторі без грошових виплат за контрактом", - заявив Кравцов.

Він додав, що наглядова рада УЗ кілька місяців розглядала звіт його роботи в компанії, і результат влаштував усі сторони. Тому, на думку Кравцова, у спостережної ради не було формальних підстав для його звільнення.

  • 29 січня LIGA.net  дізналася, що рішення про звільнення Кравцова з УЗ прийнято наглядовою радою й передано Кабміну. Пізніше цю інформацію підтвердив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він уточнив, що наглядова рада розірвала контракт з Кравцовим достроково, за що йому належить грошова компенсація. Наглядова рада розглядала і інший варіант відходу Кравцова - за його заявою, яку було написано в кінці грудня. Тоді Кравцов повідомив, що залишає УЗ в зв'язку з переходом на держслужбу. Джерела  LIGA.net  стверджували, що він хотів бути заступником Криклія в міністерстві, але сам Криклій цього нібито не хоче.
  • Пізніше 29 січня Кабмін схвалив звільнення Кравцова.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини