RU

Кращі міста України для життя ІТ-фахівця: рейтинг від DOU

12.02.2021, 17:16
Кращі міста України для життя ІТ-фахівця: рейтинг від DOU - Фото
Івано-Франківськ/Фото: mvk.if.ua

Інтернет-видання DOU провело опитування серед IT-фахівців України щодо комфорту життя в різних містах країни і на підставі отриманих даних склали рейтинг, з'ясувавши, що найкомфортніші міста знаходяться на Західній Україні, йдеться в статті.

Рейтинг: DOU

Рейтинг: DOU
Як виявилося, перші місця рейтингу зайняли відносно невеликі міста, відсунувши міста-мільйонники. Це досить несподіваний результат, враховуючи, що 85% ІТ-фахівців живуть у 5 найбільших містах України, зазначає видання.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

Серед переваг великих міст респонденти зазначили хороший розвиток ІТ-сфери, високі зарплати ІТ-фахівців, велику кількість вакансій та ІТ-компаній, багато профільних заходів. Крім того, в таких містах більше можливостей для освіти і краща медицина.

Однак в інших сферах помітно кращі показники мають міста середнього розміру. Це стосується цін, зокрема на нерухомість, зручності пересування містом, екологічної ситуації та рівня злочинності.

Рейтинг базується на відповідях 4 тисяч ІТ-спеціалістів. Найвищим рівнем лояльності серед ІТ-фахівців можуть похвалитися в Івано-Франківську, Львові, Вінниці, Харкові та Чернігові, в той час як найнижчі оцінки отримали в Херсоні, Запоріжжі, Чернівцях та Миколаєві.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини