RU

Країні "економічного дива" презентували проекти Януковича

25.10.2012, 10:15
Країні
1300df9094eef93f306421a6ac0ba070.jpg
У рамках Саміту бізнес лідерів Азії (GES) відбулася презентація національних проектів України - роуд-шоу в м. Сінгапур (Республіка Сінгапур).

Як повідомляє прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, захід відвідали більше 70 осіб, зокрема надзвичайний і повноважний посол Сінгапуру в Україні, а також представники сінгапурської Бізнес Федерації і Міністерства промисловості і торгівлі Сінгапуру. Серед компаній, представники яких відвідали українську сесію: Changi Airport Group, China Helping Construction Group Pte Ltd, Korea International Trade Association KOTRA, Société Générale, US-ASEAN Business Council. Під час Саміту всі 500 учасників заходу мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками української делегації.

У рамках заходу відбулося багато двосторонніх зустрічей, зокрема, з компанією Hyflux, одним із провідних світових постачальників обладнання з опріснення води. Компанія Hyflux виявила зацікавленість не тільки інвестувати в національний проект України "Якісна вода", але й заявила про бажання вийти на ринок України шляхом створення необхідної інфраструктури для очищення води.

Підвищений інтерес серед відвідувачів заходу викликав також національний проект "Індустріальні парки", зокрема деякі сінгапурські компанії висловили готовність приєднатися до його реалізації.

Нагадаємо, починаючи з 26 вересня проходять роуд-шоу національних проектів України в 15 фінансових та економічних центрах світу. Європейська частина роуд-шоу вже відбулася в п'яти країнах.

Як відомо Сінгапур називають "економічним феноменом ХХ століття" за швидкий стрибок економіки до рівня розвинених країн. Сінгапур (у відповідності з міжнародними рейтингами) за короткий час став однією з найменш корумпованих держав світу. Зокрема, ця країна другий рік поспіль займає перше місце в рейтингу Світового банку Doing Business (Ведення бізнесу). При цьому, Україна в цьому рейтингу лише 137-а з 185-ти країн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини