RU

Країни СНД узгодили основні положення договору про ЗВТ

15.04.2011, 17:00

Учасники СНД узгодили основні положення договору про зону вільної торгівлі. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, виступаючи на 49-ому засіданні Економічної ради СНД.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Першого віце-прем'єр-міністра, А.Клюєв зазначив, що для цього до теперішнього часу вже створені усі необхідні передумови, головне - є політична воля глав наших держави і урядів.

"Сьогодні ми у силах прийняти нову Угоду про зону вільної торгівлі, яка повинна стати відправною точною для формування торгово-економічних відносин між нашими державами на якісно новому рівні", - заявив А.Клюєв.

За його словами, ця угода спрямована на лібералізацію торгівлі на просторі СНД, що відповідає вимогам ВТО.

А.Клюєв повідомив, що на сьогоднішньому засіданні узгоджені основні положення договору, а моменти, що залишилися будуть допрацьовані на рівні експертів найближчим часом.

Він висловив впевненість, що після підписання такої угоди стане можливим формування узгодженої тарифної і митної політики, що сприятиме ліквідації бар'єрів у взаємній торгівлі.

Перший віце-прем'єр-міністр повідомив, що перемовини про підготовку такого документа ведуться у межах СНД ще з середини 90-х років. За словами А.Клюєва, зараз у межах СНД діє понад 100 двосторонніх угод, укладених переважно у 1993-1994 роках, і встановлення загальних і зрозумілих правил спростить роботу як підприємств держав - учасників Співдружності, так і органів влади країн СНД.

Андрій Клюєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини