RU

КПУ вимагає порушити справу проти Каськіва за LNG-термінал

25.12.2012, 10:53
КПУ вимагає порушити справу проти Каськіва за LNG-термінал - Фото
Владислав Каськів (праворуч) і Джорді Сарда Бонвей підписують скандальні документи (фото - azarov.ua)
Комуністи цікавляться, чому голова Державного агентства з інвестицій та інновацій Владислав Каськів ще на волі, і вимагають порушити проти нього кримінальну справу. Про це сьогодні, виступаючи з парламентської трибуни, заявив лідер фракції Комуністичної партії України Петро Симоненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Симоненко здивований тим, що, незважаючи на скандал з LNG-терміналом, Каськів "все ще перебуває на посаді, а не під слідством або в інших місцях". "Фракція КПУ вимагає від уряду негайно звільнити Каськіва із займаної посади. Ми також вимагаємо від правоохоронних органів, зокрема, від Генпрокуратури, порушити проти керівників Держагентства з інвестицій кримінальну справу за фактом шахрайства та нанесення збитків державі, в тому числі на міжнародному рівні", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Сергій Тігіпко заявляв, що Каськів написав заяву про звільнення  через підписання невдалої угоди з реалізації проекту LNG-терміналу, але її не прийняли. "Це питання не до нього, а до когось іншого", - зазначив він.

Скандал за участю Каськіва почався після того, як держпідприємство LNG-термінал і компанія Enagas SA (Іспанія) підписали угоду про співпрацю і створення консорціуму з будівництва терміналу для регазифікації зрідженого газу в Одеській області. Пізніше в іспанській компанії спростували підписання контрактів. Там також заявили, що Джорді Сарда Бонвей, який підписав контракт від імені Enagas SA, взагалі не знають, і він не є їх співробітником.

Читайте докладніше:
  Таємничий іспанець. Як виник скандал з LNG-терміналом

Досьє на Петра Симоненка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини