RU

Кожен третій інвестор розвивав би бізнес в Україні, - опитування

18.04.2012, 09:55
Кожен третій інвестор розвивав би бізнес в Україні, - опитування - Фото
Фото: Fotobank/Getty Images
31% іноземних інвесторів, які працюють в Україні, мають намір зробити нові вкладення в розвиток свого бізнесу. Такі результати дослідження інвестиційного клімату в Україні були представлені під час спільної прес-конференції голови ДПС України Олександра Клименка й засновника компанії Research & Branding Group Євгена Копатька.

Як повідомляє прес-служба податкової, ще 26% бізнесменів із зарубіжжя розглядають можливість інвестування в нашу країну, але остаточно поки не визначилися.

Голова податкової служби зізнався, що такі результати опитування були для нього сюрпризом. "Ініціюючи таке перше масштабне дослідження, ми не очікували відразу позитивних результатів. Ми й не переслідували такої мети. Для нас головним було дізнатися об'єктивний стан вітчизняного інвестклімату. Ми його отримали й тепер зможемо планувати свої подальші кроки для підвищення привабливості нашої країни для іноземних інвесторів" , - зазначив Клименко.

За його словами, надалі особлива увага приділятиметься ліквідації тих перешкод, які, на думку інвесторів, заважають розвивати бізнес в Україні. Так, багато учасників дослідження заявили про необхідність подальшого вдосконалення податкової системи.

Він додав, що надалі ДПСУ буде продовжувати скорочення всіх формальних процедур, що стосуються оподаткування.

Керівник ДПСУ впевнений, що всі новації податкової сприятимуть підвищенню індексу інвестиційної активності в Україні, який буде відображений у результатах подальшого дослідження.

Досьє на Олександра Клименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини