RU

Косюк вирішив реалізувати ідею сина. Побудує новий завод

12.02.2020, 13:24
Косюк вирішив реалізувати ідею сина. Побудує новий завод - Фото
Юрій Косюк (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Власник найбільшого виробника курятини в Україні компанії  МХП Юрій Косюк має намір побудувати в Україні бульйонний завод. Про це він сказав в інтерв'ю LIGA.net

"Я думаю, ми найближчим часом побудуємо бульйонний завод", - сказав він. Ідея бульйонного виробництва належить синові Косюка Івану - кілька років тому він пропонував налагодити вендінговий бізнес і продавати в автоматах гарячий курячий бульйон.

Косюк зазначив, що підприємство буде локалізовано в Україні і його будівництво почнеться найближчим часом.

Вартість інвестицій в проект, за словами власника МХП, $12-15 млн.

Всього за останні роки, зазначив Косюк, він інвестував в Україну близько $1 млрд. Найбільшим інвестроектом стала фабрика МХП в Ладижині.

Читайте також: "Я багата людина, але точно не олігарх". Інтерв'ю з власником МХП Юрієм Косюком

Миронівський хлібопродукт (МХП) Юрія Косюка - найбільший виробник курятини в Україні і експортер цієї продукції в ЄС. За даними компанії, вона займає 55% українського ринку виробництва курятини. МХП представлений торговими марками "Наша Ряба", "Легко", "Бащинський", "Фуагра" і ін. Юрій Косюк через компанію WTI Trading Limited володіє 66% акцій МХП. Компанія має в своєму розпорядженні активи в Україні (близько 30 компаній), фабрики в Нідерландах, Словаччині, Словенії.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини