RU

Корпорація ІСД заборгувала кредиторам майже 1,5 млрд. грн.

25.06.2010, 10:15

Підприємства "Індустріального союзу Донбаса" (ІСД) програли ще одну судову суперечку з постачальниками сировини. Вчора стало відомо, що Господарський суд Донецької області задовольнив 13 позовів структур групи "Метінвест" до підприємств ІСД на загальну суму 1,449 млрд. грн. Про це сьогодні пише "Коммерсант Украина".

31 травня і 1 червня Госпсуд Донецької області задовольнив 13 позовів структур групи "Метінвест" до підприємств ІСД на загальну суму 1,449 млрд. грн. Позови були подані до Алчевського меткомбінату, Дніпровського меткомбінату ім. Дзержинського і належного колишнім і нинішнім акціонерам ІСД Краматорського метзаводу ім. Куйбишева. У ІСД і "Метінвесті" від коментарів відмовилися.

Видання зазначає, що суть суперечки між цими групами полягає у тому, що підприємства ІСД в односторонньому порядку відмовилися виконувати зобов'язання договорів купівлі-продажу сировини: флюсо-доломитної продукції, залізорудного концентрата і обкатишів. У 2008 році "Метінвест" уклав трирічні договори з ІСД, зобов'язавшись поставити 10 млн. т обкатишів, 11 млн. т залізорудного концентрата і 6 млн. т флюсо-доломитної продукції.

Фінансова звітність ІСД не публікується, тому аналітики утрудняються оцінити, чи є у групи засобу для виплати грошей "Метінвесту". За даними аналітиків, зараз сталелітні підприємства групи випробовують гостру недостачу обігових коштів, яка нарівні з низьким попитом на сталь призводить до істотного скорочення обсягів виробництва.

"Індустріальний союз Донбаса": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини