RU

Корпорація "Google" звільнила майже всіх позаштатників

08.01.2009, 08:45

Провідна система пошуку інформації в мережі Інтернет - компанія "Google" - звільнила значну частину своїх позаштатних працівників у зв'язку зі складною економічною ситуацією у США.

При цьому, за даними газети "Взгляд", корпорація не планує скорочувати витрати на дослідження і розробку нових продуктів. Для цих цілей "Google" планує витратити кілька мільярдів доларів у найближчі два роки.

За інформацією видання, у штаті Інтернет-порталу у США працює трохи більше 20 тисяч осіб. За даними преси, у жовтні на "Google" працювало близько 10 тисяч позаштатників, а в документах компанії на кінець року їх значилося лише 4,3 тисячі. Сама корпорація не уточнює даних щодо звільненнях і не коментує повідомлення у ЗМІ, однак, за відомостями провідних аналітиків у галузі, портал "Google" міг до цього моменту вже повністю скоротити всіх позаштатних працівників. Однак при цьому корпорація обіцяє не проводити скорочення у штатному розкладі.

Криза у США вже істотно відбилася на працівниках "Google". Компанія вперше не стала робити своїм співробітниками традиційний новорічний подарунок у $1 тис., а також закрила безкоштовні столові і кафе у своїх офісах. Як привітання зі святами "Google" роздала своїм працівникам нові мобільні телефони.

Однак корпорація "Google" твердо збирається продовжувати інвестувати у нові розробки не менше 18% прибутку. Раніше ці інвестиції досягали $2,7 млрд. Як прогнозують аналітики, за 2008 рік прибутки корпорації становитимуть $20 млрд. Прибуток корпорації зростає, але це зростання вже стало сповільнюватися. Криза боляче вдарила по підприємцях, що розміщують контекстну рекламу в Інтернеті - основному джерелі грошей і зростання для "Google". Акції компанії з моменту початку кризи в США впали у ціні на 55%.

Зв'язок, IT: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини