Коронавірус і туризм. У світі обмежений доступ до 96% турнапрямків

17.04.2020, 16:51
Коронавірус і туризм. У світі обмежений доступ до 96% турнапрямків - Фото
Фото: depositphotos.com

За даними агентства по туризму при ОНН, 90 країн повністю або частково закрили кордони для туристів

На 6 квітня туристам обмежено доступ до 209 напрямків, або 96% всіх напрямків у світі, через поширення COVID-19. Про це йдеться в звіті Всесвітньої туристської організації (UNWTO), спеціалізованого агентства Організації Об'єднаних Націй по туризму.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Згідно зі звітом, близько 90 напрямків повністю або частково закрили свої кордони для туристів, а ще 44 обмежили в'їзд для туристів з деяких країн, зокрема, з Китаю, Кореї, Ірану, Європейського Союзу.

Для збільшення натисніть на зображення

У UNWTO уточнюють, що з січня 100% обмеження, пов'язані з COVID-19, введені в Африці, Азії, Тихоокеанському регіоні та на Близькому Сході. У країнах Північної та Південної Америки аналогічні кроки зробили 92% країн, в Європі - 93%.

Відзначається, що країни продовжують вводити обмежувальні заходи.

Для збільшення натисніть на зображення

За словами генерального секретаря UNWTO Зураба Пололікашвілі, COVID-19 вплинув на подорожі та туризм, як жодна інша подія в історії. "Влада країн ставить охорону здоров'я на перше місце, вводячи обмеження на поїздки. Однак припинення туризму веде до скорочення робочих місць, а досягнуте стійке економічне зростання може зійти нанівець", - вважає Пололікашвілі. Тому UNWTO закликає уряди постійно переглядати обмеження на поїздки, скасовувати або послаблювати їх, як тільки це буде можливо.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев