RU

Коронакриза. Глобальний корпоративний борг збільшиться на $1 трлн до 2020 року

13.07.2020, 12:14
Коронакриза. Глобальний корпоративний борг збільшиться на $1 трлн до 2020 року - Фото
Ілюстративне фото: Chris Aluka Berry/ЕРА

Глобальний корпоративний борг збільшиться на 12% в 2020 році, або на $1 трлн, через погіршення фінансового стану найбільших компаній, викликаного пандемією COVID-19. Про це повідомляє Reuters із посиланням на доповідь інвестиційної компанії Janus Henderson.

Загальний розмір корпоративного боргу за підсумками 2020 року складе $9,3 трлн, йдеться в повідомленні.

У доповіді проаналізовані дані щодо 900 найбільших корпорацій світу.

Близько половини боргу в 2020 році - $3,9 трлн – припаде на частку американських компаній. На другому місці опиняться корпорації з Німеччини - $762 млрд. Причому, один тільки Volkswagen накопичить боргів на суму $192 млрд, що більше, ніж сукупний борг компаній таких країн, як ПАР і Угорщина, говориться в доповіді.

У 2019 році корпоративний борг найбільших компаній світу зріс на 8%, порівняно з 2018 роком. Торішній стрибок показника був викликаний необхідністю займати кошти для забезпечення великої кількості угод із злиття і поглинання та для виплати дивідендів, пояснюють аналітики Janus Henderson.

"В цьому році причини накопичення боргу зовсім інші: через COVID-19 компанії змушені позичати гроші, щоб збалансувати фінансову звітність", - цитує Reuters Сета Меєра, портфельного аналітика Janus Henderson.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини