RU

Королевська: З 1 січня "упрощенка" може не запрацювати

13.12.2010, 14:45
Королевська: З 1 січня
4201374af78c216541313f48a27f9472.jpg

Королевська: З 1 січня "упрощенка" може не запрацювати

Державна податкова служба блокує подачу заяв для отримання свідоцтв про сплату єдиного податку і патенту зі сплати фіксованого податку. Про це заявила на засіданні погоджувальної ради глава Комітету Верховної Ради з питань регуляторної, промислової політики і підприємництва Наталія Королевська (на фото).

"Я хотіла б проінформувати погоджувальну раду про те, що сьогодні склалася невизначена ситуація з переходом на спрощену систему оподаткування, а також обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва і отриманням патенту з оплати фіксованого розміру прибуткового податку з громадян у 2011 році. Податкові органи сьогодні блокують і не можуть своєчасно забезпечити прийом у суб'єктів малого підприємництва заяв для отримання свідоцтв про сплату єдиного податку і патенту зі сплати фіксованого податку. А згідно з чинним законодавством, заяви повинні бути подані не пізніше 15 грудня... Через два дні цей термін закінчується. Сьогодні йде повне блокування цього процесу", - сказала Н.Королевська, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Н.Королевська наголосила, що у такій ситуації виникає ризик того, що багато підприємців у 2011 році не зможуть працювати на спрощеній системі оподаткування. "Вже реєструється законопроект про деякі питання адміністрування єдиного і фіксованого податку, зараз він проходить реєстрацію, тому що ця проблема у п'ятницю тільки була порушена на всеукраїнському рівні. Тому велике прохання цей законопроект розглянути Верховній Раді і продовжити термін подачі заяв для підприємців до 15 січня. Я думаю, в цьому всі будуть зацікавлені для того, щоб не допустити напруження. Тому що інакше вийде великий обман усіх людей, єдиний податок з 1 січня працювати не буде", - сказав він.

Оподаткування: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини