RU

Королевська озвучила вимогу учасників "автомайдану"

25.03.2011, 13:55
Королевська озвучила вимогу учасників
bdd6a20c534f51afc75527e0f805ff63.jpg

Королевська озвучила вимогу учасників "автомайдану"

Учасники автопробігу вимагають припинити економічні та політичні репресії і відправити у відставку уряд Миколи Азарова. Про це повідомила сьогодні журналістам народний депутат від БЮТ, глава парламентського Комітету з питань промислової політики і підприємництва Наталія Королевська (на фото).

"Основні завдання, які стоять сьогодні - поставити під контроль владу, припинити антинародні реформи, припинити знущання над економікою, яке ми сьогодні спостерігаємо. Ми зробимо все для того, щоб не допустити прийняття трудового, житлового, пенсійного кодексів, тому що вважаємо, що це лжереформи, які сьогодні працюють на шкоду людям. І ми не допустимо, щоб людей зробили убогими, тому що убогими людьми легше управляти, і це те, чого домагається влада", - сказала М.Королевська, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Депутат наголосила, що вимоги підприємців полягають у тому, щоб припинити економічні репресії, припинити знущання над малим і середнім бізнесом. "Ми всі, що зібралися тут, вимагаємо відставки уряду, тому що вважаємо, що цей уряд не може провести необхідні реформи", - зазначила вона.

За словами М.Королевської, якщо влада не почує учасників автопробігу підприємців, вони посилять свій голос автомобільними і заводськими гудками від Луганська до Львова. "Якщо перекривають Майдан, то робиться "автомайдан". Якщо влада не почує сьогодні наші вимоги, то наступним етапом ми вибудуємо щит свободи від Луганська до Львова – колону автомашин, і якщо не чують голос, то ми його посилимо гудками. Не почують нас – почують, коли загудять заводи, підприємства. Не почують – тоді ми всім щитом від Луганська до Львова справді загудимо, тому що ніхто не терпітиме того знущання, яке сьогодні здійснюється над економікою, над людьми".

Також, за словами М.Королевської, учасники автопробігу вимагають припинити політичні репресії проти учасників "податкового Майдану".

Нагадаємо, за даними, на Європейську площу у Києві прибули більше ста машин учасників автомобільного маршу протесту підприємців.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини