RU

Королевська: Безробіття захлесне Україну

16.11.2010, 17:45
Королевська: Безробіття захлесне Україну - Фото
382e47a7a09bebdc31df2f97195ffa4d.jpg

Королевська: Безробіття захлесне Україну
Прийняття Податкового кодексу в тій редакції, в якій він сьогодні розглядається, позбавить роботи більше мільйона людей. Про це повідомила журналістам на брифінгу народний депутат від БЮТ Наталія Королевська (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Королевська зазначила, що від Податкового кодексу залежить економіка держави - ціни заробітні плати, тарифи. "Так ось у тому варіанті документа, який зараз розглядається у парламенті, можна відповісти однозначно - безробіття захлесне Україну. Більше мільйона робочих місць по всій країні буде скорочено", - додала вона.

Крім того, Н.Королевська наголосила, що за десять років існування спрощеної системи оподаткування в Україні ВВП зріс у десять разів - з 82 млрд. грн. у 1996 році, до 850 млрд. у 2006. "За ці роки країна отримала найменші показники з безробіття. Що ж пропонується сьогодні? Цим варіантом Податкового кодексу пропонують ліквідувати існування спрощеної системи. Це приведе до того, що більше мільйона людей вийдуть на біржу праці, залишаться безробітними", - наголосила вона.

Крім того, Н.Королевська зазначила, що влада сьогодні не може забезпечити гідний соціальний рівень життя людей і споживчий кошик не переглядався десять років.

Оподаткування: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини