RU

Корнякова буде боротися з корупцією у відомстві Бойка

29.07.2010, 10:09

Екс-заступник Генерального прокурора України Тетяна Корнякова, яку вчора було призначено заступником Міністра палива і енергетики буде боротися з корупцією у підзвітних Міністерству компаніях і контролювати їхні витрати. Про це сьогодні пише "Комерсант Україна".

Джерело видання в Мінпаливенерго призначення Т.Корнякової пояснює рекомендаціями віце-прем'єра з питань нацбезпеки і оборони Володимира Сівковича. "Його ініціатива полягала у тому, щоб посилити боротьбу з корупцією в паливно-енергетичному комплексі, і для цього він рекомендував призначити Тетяну Корнякову", - стверджує співрозмовник. Отримати коментар В.Сівковича виданню не вдалося.

Однак експерти вважають, що в Мінпаливенерго Т.Корнякову запросив голова Мінпаливенерго Юрій Бойко. "Віктор Сівкович працює в одній команді з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, і Тетяна Корнякова не налужить до їх групи, - стверджує член комітету Верховної ради з ТЕК Олександр Гудима. - Більше того, вона неодноразово допомагала Юрію Бойко і вважається лояльною до нього. У свою чергу, в Андрія Клюєва не найкращі відносини з Юрієм Бойком - перший віце-прем'єр не може управляти ПЕК, хоча формально він йому підлеглий через те, що Юрій Бойко має прямий вихід на Президента".

Видання нагадує, що на посту заступника генпрокурора, займаному з 2004 року, Т.Корнякова запам'яталася перевірками діяльності колишнього голови правління НАК "Нафтогаз України" Олексія Івченка. Т.Корнякова тоді заявила про значні витрати керівництва НАК на святкування Нового 2005 року. Пізніше вона перевіряла законність продажу Ігорем Плужниковим телеканалу "Інтер". У вересні 2007 року вона підтвердила, що канал законно був проданий нинішньому голові СБУ Валерію Хорошковському.

У липні цього року Т.Корнякова подала у відставку.

Тетяна Корнякова: біографія і добірка новин>>>

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини