RU

Корея стимулює Україну до купівлі електропоїздів

11.10.2010, 16:40
Корея стимулює Україну до купівлі електропоїздів - Фото
cb8499cbcab6a5958236f39e7f3cd07e.jpg

Корея стимулює Україну до купівлі електропоїздів
Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв у понеділок на зустрічі із делегацією компанії "Хюндай Корпорейшин" обговорив можливість постачання в Україну швидкісних міжрегіональних електропоїздів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Першого віце-прем'єр-міністра, проект, запропонований корейською стороною, передбачає постачання, зокрема у рамках підготовки до Євро-2012, 10 поїздів корейського виробництва. Другий етап проекту передбачає створення відповідного виробництва в Україні: спочатку - крупновузлова збірка, потім - дрібновузлова, потім - виробництво запчастин.

Основні технічні вимоги української сторони до поїздів вже практично узгоджені "Укрзалізницею" з корпорацією "Хюндай".

Проект передбачає отримання кредиту від корейського "Ексимбанку" в сумі $216 млн. Наступного тижня в Україну прибуде делегація представників корейських фінансових інститутів для обговорення умов можливого кредиту.

За результатами зустрічі А.Клюєв доручив Міністерству транспорту і Державній адміністрації залізничного транспорту ретельно проробити умови проекту і доповісти для прийняття остаточного рішення урядом України.

За даними компанії "Хюндай Корпорейшн", подібні проекти з виробництва корейських електропоїздів вже реалізовуються у США, Туреччині, Іраку і Індії.

Про проблеми швидкісного залізничного сполучення в Україні читайте у матеріалі "Незатребувана швидкість">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини