RU

Конкурент АТБ. Російська мережа відкриває 40 магазинів по Україні

14.06.2021, 12:25
Конкурент АТБ. Російська мережа відкриває 40 магазинів по Україні - Фото
Фото: mere.in.ua

До кінця червня 2021 року мережа Mere (проєкт власників російської мережі Світлофор – ред.) хоче відновити роботу магазину в Миколаєві, який був закритий у 2020 році. Про це повідомив Retailers директор з розвитку Mere в Україні Артем Хоменко.

Також в планах мережі — відкриття 40 магазинів до кінця року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

На цьому тижні відкриються магазини в Білій Церкві, чотири магазини в Дніпропетровській області і один магазин в Чернівцях.

В Україні компанія встигла відкрити перший об'єкт MERE – в серпні минулого року в Миколаєві, який, втім, незабаром був закритий. За словами директора з розвитку, магазин був закритий тимчасово, через складнощі з товарами. А за даними джерел  allretail, причиною стала недостатньо ефективна робота персоналу магазина.

Виходом Mere на український ринок і розвитком мережі займається Альянстрейдсервіс, зареєстрований 18 липня 2019 року. Бенефіціаром компанії зазначено товариство з обмеженою відповідальністю НСКТрейд, зареєстроване в Мінську. Кінцевим бенефіціаром вказано засновника російської мережі дискаунтерів Світлофор Сергія Шнайдера.

MERE – це проєкт власників російської мережі Світлофор, яка належить бізнесменам з міста Красноярськ – Сергію та Андрію Шнайдерам. Мережа позиціонує себе як "жорсткий дискаунтер" – пропонуючи більш низькі порівняно з конкурентами ціни. Чотири магазини мережі працюють в Німеччині. Також Mere відкриваються в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. У планах – Іспанія, Франція, Греція і Великобританія.
  • У квітні гендиректор мережі АТБ Борис Марков заявив, що в 2021 році планується відкрити 120 торгових точок, провести реновацію в 60 магазинів і запустити новий розподільний центр в Харкові. Всього корпорація АТБ планує відкривати по 150 магазинів щорічно з 2022 до 2025 року.

Читайте також: Як влаштовано Сільпо. Володимир Костельман побудував бізнес на 100 млрд. Попереду – АТБ

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини