RU

Комунальників примусять робити перерахунок за неякісні послуги

05.07.2011, 14:15

Верховна Рада ухвалила закон, за яким постачальник житлово-комунальних послуг повинен провести перерахунок оплати за послуги, якщо вони не надані або надані не в повному обсязі. За відповідні зміни в ряд законодавчих актів України відносно удосконалення порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги і підвищення якості їх надання N7099 проголосували 263 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, документ передбачає, що комунальні послуги надаються споживачам безперервно, за винятком перерв на проведення ремонтних і профілактичних робіт. Плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісяця, відповідно до умови договору, в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Також змінами передбачено, що платіжний документ може містити графи, в яких вказані суми, непогашені повністю споживачам в попередні періоди. У той же час, платіжний документ не може містити граф, в яких вказувалися б суми за оплату послуг, не передбачених договором, або доплати за послуги, надані крім передбачених діючими тарифами.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини