RU

Комунальні послуги в Україні подорожчають з 15 жовтня

26.07.2010, 10:30

Тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні зростуть з 15 жовтня поточного року. Про це заявив Міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич в інтерв'ю газеті "Сєгодня".

Так, відповідаючи на питання, коли будуть введені нові тарифи на ЖКП, Міністр відповів: "З 15 жовтня, коли почнеться новий опалювальний сезон. У нас немає іншого виходу. Зміна цін на тепло і гарячу воду - це регуляторний акт, який повинен пройти обговорення протягом двох місяців, починаючи з 1 серпня, коли НКРЕ довела ціни до витрат. Збільшення вартості тепла і гарячої води буде від 20 до 30% залежно від регіону, ці цифри ще розраховують фахівці. Це тільки газова складова (в середньому 53% від собівартості), отже, беремо половину".

Також, за словами Ю.Хіврича, зробити єдині тарифи для всієї країни складно, оскільки у кожному місті різна структура витрат.

Щодо комунальних тарифів у столиці, Ю.Хіврич зазначив:" Якщо по Україні вони становлять 80-85% від собівартості, то у Києві - 60%. Тепер скрізь виставлять рахунок на 100% собівартості, але невідомо, як зміниться ціна у Києві - можливо, знову будуть частково дотувати з міськбюджету".

Юрій Хіврич: біографія та добірка новин>>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини