RU

Комунікаційний проект LIGA:HUB стартував online p

23.03.2016, 09:00
Комунікаційний проект LIGA:HUB стартував online - Фото
49fd0d1aa10c5b6ccc3d1d2c459988aa.jpg

На правах реклами

Масштабний комунікаційний проект LIGA:HUBкомпанії ЛІГА:ЗАКОН відтепер доступний 24/7. Онлайн-ресурс підтримки проекту з цікавим та корисним контентом для керівників стартував за адресою platforma.ligazakon.net/ligahub.

Якщо раніше основною цільовою аудиторією компанії були переважно представники юридичної та бухгалтерської сфери, то наразі ЛІГА:ЗАКОН розширює лінійку продуктів та виходить на бізнес-сегмент ринку.

LIGA:HUB – це нова комунікаційна платформа для бізнесу, влади і суспільства. Проект покликаний підвищити правову грамотність та побудувати цивілізований діалог між трьома сторонами. Основне завдання проекту – покращення правових умов розвитку бізнесу в Україні.

На ресурсі LIGA:HUB online – найгарячіші анонси усіх заходів проекту з детальною програмою, ексклюзивні інтерв’ю з представниками бізнесу та влади, репортажі та відеосюжети з галузевих LIGA:HUB, що вже відбулися. Завітавши на сайт проекту, ви завжди будете в курсі останніх бізнес-трендів у різних сферах економіки нашої країни, а також зможете відстежувати авторські матеріали.

Проект LIGA:HUB представлений в offline–роуд–шоу містами України. Протягом 2016 року заплановано проведення більше 20-ти заходів в рамках найбільш резонансних бізнес-подій, форумів, виставок, де збираються фахівці найбільш важливих галузей економіки.

У рамках кожного заходу у креативному просторі LIGA:HUB можна отримати професійні консультації юристів, бухгалтерів та HR-фахівців, ознайомитися з інноваційною хмарною розробкою для бізнесу – платформою LIGA:ZAKON та власноруч протестувати її на сенсорній панелі. А в energy-зоні з Wi-Fi завжди можна підзарядити свої мобільні пристрої та себе кавою, а також поспілкуватися з партнерами у коворкінгу.

LIGA:HUBтакож має власну сторінку в мережі Facebook, тож при написанні постів використовуйте #ligahub.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН у рамках проекту LIGA:HUB запрошує до співпраці авторів та журналістів. Якщо у вас є ідеї та роботи, цікаві у бізнес-колах, надсилайте їх нам, ми з радістю розглянемо!

Також нагадуємо, що найближчий LIGA:HUB відбудеться урамках виставки «INTERBUILDEXPO-2016» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, павільйон №1, на території однойменного стенду компанії ЛІГА:ЗАКОН).

А 23 березня запрошуємо на дискусійну панель LIGA:HUB між представниками бізнесу, влади та експертами на тему «Державна регуляція в будівельній галузі».

Завжди будьте в курсі останніх новин LIGA:HUB!

Компанія ЛІГА:ЗАКОН 24 роки є лідером з розробки інформаційно-правових продуктів для бізнесу. Український бренд, який втілює високу якість надання правової підтримки для компаній будь-якого рівня.

Компанія створює та супроводжує: інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН, систему аналізу судових рішень VERDICTUM, електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ЮРИСТ&ЗАКОН, Вісник МСФЗ, бухгалтерський довідник питань і відповідей БУМ. Сьогодні ЛІГА:ЗАКОН розробила хмарне рішення, нову інформаційно-правову та комунікаційну платформу для бізнесу LIGA:ZAKON.

Про старт продажів нової Платформи компанія оголосила на першому LIGA:HUB 10.02.2016.

Крім того, компанія ЛІГА:ЗАКОН – провідний в Україні центр професійного навчання та обміну досвідом для широкого кола фахівців, діяльність яких лежить у правовому полі.

Місія ЛІГА:ЗАКОН – працювати заради підтримки розвитку бізнесу в Україні.
Ми віримо, що розвиток бізнесу та підприємництва – ключовий важіль розвитку України. Саме тому вся наша робота натхненна бажанням допомогти бізнесу максимально реалізувати власний підприємницький потенціал за умов постійно змінюваного зовнішнього середовища.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини