Кому дістануться активи УМХ. АРМА назвала сімох претендентів

28.07.2020, 16:52
Кому дістануться активи УМХ. АРМА назвала сімох претендентів - Фото
Фото - facebook.com/marketumhua

Агентство з розшуку та управління активами, одержанними корупційним шляхом (АРМА)  оприлюднило імена претендентів на активи Українського Медіа Холдингу та програми розвитку активів УМХ після отримання їх в управління.

Згідно з протоколом тендерного комітету, за активи холдингу  Сергія Курченка змагатимуться сім компаній:

1. ТОВ "Об'єднана медіа група", власником якої є Максим Варланов. Згідно з планом розвитку активів, компанія має намір заробляти на розміщенні реклами та спонсорстві, здачі приміщень в оренду, реалізації тиражів друкованих ЗМІ, наданні рекламних послуг та послуг зі створення аудівізуального контенту, а також платному доступі до матеріалів видань холдингу. Також компанія має намір заробляти на проведенні заходів та продажі франшиз. Очікуваний обсяг доходів - 2 млн грн на місяць при витратах у 500 000 грн щомісяця.
2. ТОВ "1+1 Інтернет", що входить до холдингу 1+1 медіа  Ігоря Коломойського. Засновником є ​​компанія Грінтвуд Інвестментс Лімітед, зареєстрована на Кіпрі. За підрахунками плюсів, за допомогою активів УМХ вони щомісяця зможуть заробляти близько 25 млн грн за допомогою розміщення реклами, послуг поліграфії, продажу періодики та контенту. При цьому сума витрат для роботи нових активів складе 19,1 млн грн.

Читайте також: Битва за УМХ. Коломойський хоче отримати холдинг Сергія Курченко. Ахметов - проти

3. ТОВ "Комунікаційний хаб "Економіка", що належить Костянтину Паршину. Доходи цього претендента анонсовано на рівні 5,7 млн ​​грн, з яких 3,5 млн грн - рекламні доходи, 1 млн грн від видавничих послуг, 700 000 грн від роздрібної торгівлі і 300 000 від оренди. Витрати при цьому складуть 3,7 млн ​​грн на місяць.
4. ТОВ "Зручно", бенефіціаром якого значиться Тетяна Лієва з Чернівців. Цей учасник конкурсу має намір отримувати 10 млн грн доходів на місяць при витратах усього в 1,5 млн грн на місяць. Детальний план управління активами Лієвою не розписано.
5. ТОВ "Ера-Медіа", що належить Оксані Тереховій, має намір отримати 432 млн грн доходів від нових активів щомісяця роботи на виробництві контенту для онлайн-ресурсів, друкованих ЗМІ та радіо, а також рекламних послугах і управлінні правами на зареєстровані в УМХ торгові марки. При цьому 360,88 млн грн знадобиться Ері-Медіа на щомісячні витрати.
6. ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім", яким володіє Віктор Покатілов із Лисичанська, має намір отримувати 14 млн грн доходу при витратах в 11 млн грн.
7. ТОВ "Телерадіокомпанія Шансон", якою володіє Анатолій Євтухов, запланувала щомісячний дохід від управління акціями компанії в розмірі 17 млн ​​грн, від оренди нерухомості -10 млн грн, від здачі в оренду торгових марок УМХ- 300 000 грн. При цьому витрати оцінюються приблизно в 1 млн грн.
У протоколі тендерного комітету сказано, що конкурс визнано таким, що не відбувся.

  • 12 червня АРМА оголосила конкурс на право керування активами УМХ.
  • Медіа Група Україна заявила про намір оскаржити конкурс у суді.
  • 20 липня АРМА оголосила про повторний конкурс на управління активами УМХ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю