Компанія Укрбуд не збанкрутує - Бахматов

06.11.2019, 14:49
Компанія Укрбуд не збанкрутує - Бахматов - Фото
Максим Бахматов (фото: скриншот із відео Bihus.Info)

Група Укрбуд не збанкрутує, тому що туди зайшов новий інвестор. Про це повідомив радник мера Києва Максим Бахматов в інтерв'ю Bihus.Info.

"Уже знайшовся інвестор, він взагалі не публічний, щоб ви розуміли, це не будівельник, не публічна людина, він не з цього бізнесу, йому просто цікаво зайти в новий цікавий проект", - повідомив Бахматов.

За його словами, ще три тижні тому Укрбуд міг мати проблеми з усіма своїми будівництвами по всій країні, однак зараз 40 000 осіб, які вклали туди гроші, можуть не хвилюватися, що щось станеться.

Прізвище інвестора та суму інвестицій Бахматов назвав внутрішньою інформацією. Разом із тим, зазначив: "Ми скоро дізнаємося, хто це".

Він також спростував чутки про те, що Укрбуд "віджатий оточенням президента Зеленського". "Що я чув, що там уже і Богдан, і Вавриш - це все фігня", - підкреслив Бахматов.

  • Раніше повідомлялося, що Укрбуд Девелопмент викупили топ-менеджер маловідомої компанії та аграрний бізнесмен. Генеральним директором Укрбуду залишився Олег Майборода.
  • 20 вересня Максим Микитась, екс-президент Укрбуд Девелопмент, повідомив про вихід зі складу акціонерів компанії. Ім'я нового власника Микитась відмовився називати, посилаючись на "умови угоди". Попереднім номінальним власником "Укрбуду" значилася британська компанія Базерт Девелопмент Елелпі, а кінцевим бенефіціаром - Яна Левенець.
  • У своїй декларації за 2019 рік, Микитась указав себе бенефіціаром Базерт Девелопмент Елелпі.
  • За даними видання НВ Бізнес, корпорація Укрбуд Девелопмент могла перейти до сфери впливу генерального директора SAGA Development Андрія Вавриша - друга глави Офісу президента Андрія Богдана.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю