RU

Компанія, яку пов'язують з Фірташем, програла суд Родоводу

15.04.2015, 17:58
Компанія, яку пов'язують з Фірташем, програла суд Родоводу - Фото
Дмитро Фірташ, фотоdmitryfirtash.com
Київський апеляційний господарський суд прийняв рішення про стягнення на користь і Родовід Банку, який належить державі,  понад 283 млн грн, незаконно отриманих компанією Укргаз-Енерго, яку пов'язують з бізнесменом Дмитром Фірташем. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Позовні вимоги обґрунтовані тим, що на підставі договору строкового банківського вкладу зазначене товариство розмістило на депозиті банку 552 млн грн під 9% річних. Однак надалі сторонами безпідставно збільшена відсоткова річна ставка до 48% річних, що дозволило комерційній структурі незаконно отримати додаткові 283 млн грн", - сказано в повідомленні.

Протиправність підвищення процентної ставки підтверджена судовими рішеннями, якими додаткову угоду до договору банківського вкладу визнано недійсним. Однак зазначені кошти банківській установі повернуті не були, зазначає ГПУ.

"Незважаючи на ці обставини, господарський суд м.Києва в задоволенні позову прокурора відмовив. І тільки завдяки послідовній позиції органів прокуратури за результатами розгляду апеляційної скарги Київський апеляційний господарський суд погодився з обґрунтованістю доводів позову і 14.04.2015 рішення місцевого господарського суду скасував", - повідомили в ГПУ.

Одночасно апеляційний суд ухвалив нове рішення, яким задовольнив позовні вимоги Генпрокуратури.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини