Компанія сина Богатирьової нарощує продаж ліків державі

26.07.2012, 14:21
Компанія сина Богатирьової нарощує продаж ліків державі - Фото
Раїса Богатирьова

ВАТ Фармстандарт-Біолік з початку року отримала підряди МОЗ та інших медичних установ на суму майже 29 млн. - більше, ніж у минулому році

Міністерство охорони здоров'я України 19 липня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання лікарських засобів. Вартість угод склала 28 млн. 890 тис.грн. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

При цьому 1,4 млн.грн. отримає ВАТ Фармстандарт-Біолік, до складу акціонерів якого входить син віце-прем'єра - міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової Олександр. З урахуванням цієї закупівлі компанія в цьому році отримала підряди МОЗ та інших медичних установ на суму 28 млн. 730 тис.грн. Для порівняння, за весь 2011 рік Фармстандарт-Біолік виграло тендери на 28 млн. 93тис.грн., в 2010 році - на 15,53 млн.грн.

Раїса Богатирьова була призначена головою МОЗ на початку цього року.

Також підряди одержали ЗАТ Альба України (7,11 млн.грн.), ТОВ ФРА-М (6,91 млн.грн.), ТОВ Платос-фарма Олега Сокирко (8,64 млн.грн.) І кілька інших фірм. МОЗ набуває ліки для дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити, і для лікування онкологічних хворих дорослого віку.

З урахуванням цих закупівель МОЗ під керівництвом Богатирьової у 2012 році провело тендери на загальну суму 679 млн. 470 тис.грн. У минулому році міністерство провело тендери на 1,64 млрд.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам