RU

Комісія з присвоєння "зірок" готелям відмовила половині заявників

24.03.2021, 13:42
Комісія з присвоєння
Фото: depositphotos.com

Комісія із встановлення категорій готелям після двох проведених засідань відмовила в присвоєнні "зірок" 16 з 30 готелів. Про це повідомляє пресслужба Держагентства з розвитку туризму.

За результатами другого засідання комісії, з 20 розглянутих заявок 13 готелів отримали "зірки", п'ять заявок відправили на доопрацювання, одному готелю знизили категорію, один отримав відмову.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Зокрема, категорію "5 зірок" підтвердили Maristella Marine Residence (Одеса), Прем'єр-Палас (Київ) і Місто (Харків).

Комісія відмовила у встановленні категорії "п'ять зірок" готелю Либідь Плаза (Хмельницький), натомість запропонувала готелю розглянути статус "три зірки". У готелі немає цілодобового харчування і басейну в приміщенні, що не відповідає стандартам п'ятизіркового готелю.

З поданих 20 заявок – чотири готелі подавалися на категорію вперше, у 16 ​​– закінчився термін дії свідоцтва, що підтверджує категорію.

Раніше, на першому засіданні комісії, 16 березня, відмову отримали 10 готелів, які претендували на присвоєння трьох або чотирьох зірок.

Згідно з рішенням комісії, два готелі не відповідають категорії "три зірки". Ще вісім готелів отримали відмову через неправильно оформлені документи. У них є можливість усунути недоліки і відправити заявки повторно.

Серед найпоширеніших причин відмови комісія називає відсутність: пандусів, якісної системи вентиляції, ліфтів і протипожежних інструкцій, цілодобового харчування, камер зберігання і сейфів, підтверджуючих документів про наявність необхідних побутових приладів в номері (праска, фен тощо) і недостатню кількість пакувальних місць.

В цілому комісія розгляне 75 заявок українських готелів на присвоєння їм категорії.

Всього в Україні функціонує 196 готелів, що мають категорію від однієї до п'яти зірок.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини