RU

Команда FireWay із Дніпра стала переможцем хакатону NASA

29.01.2021, 17:47
Команда FireWay із Дніпра стала переможцем хакатону NASA - Фото
Фото: NASA

Українська команда FireWay здобула перемогу в найбільшому міжнародному космічному хакатоні NASA Space Apps Challenge 2020 у номінації "Краще використання технологій",  йдеться на сайті конкурсу.

Проблема сучасних супутників полягає в тому, що паливо на їх борту, яке використовується для утримання орбіти, має властивість закінчуватися і в таких випадках оператори можуть втратити над ним контроль, адже пристрій починає дрейфувати, втрачаючи зв'язок і користь. Термін служби супутника становить приблизно 15 років, тоді як його вартість близько $300 млн і $100 млн на запуск.

Команда FireWay сконструювали універсальний космічний коннектор, що дозволяє заправляти супутники рідкими і газовими видами палива прямо на орбіті, продовжуючи тим самим їх термін служби.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

"Для двокомпонентного палива транспортування буде здійснюватися двома різнии каналами. Але в разі необхідності, кількість різних каналів для рідин або газів може бути розширено" – йдеться в описі проєкту.

У команду FireWay входять інженери, астрофізики і розробники – Роман Малькевич, Олена Компанієць, Іван Гришко, Максим Копицький, Дмитро Іванніков і Кирило Андрієць.

Команда FireWay / Фото: gorod.dp.ua

Команда FireWay/Фото: gorod.dp.ua

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

NASA Space Apps Challenge – це 48-годинне змагання для інженерів, програмістів, дизайнерів і ентузіастів космічних технологій. Під час хакатонів учасники з усього світу працюють над створенням проєктів, що використовують космічні дані.
Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини