RU

Комітет Європарламенту схвалив економіку в угоді з Україною

15.11.2011, 13:29
Комітет Європарламенту схвалив економіку в угоді з Україною - Фото
c488863ac563d71b79572ecd993c4726.jpg
Комітет Європейського парламенту з питань міжнародної торгівлі на своєму засіданні ввечері 14 листопада схвалила позицію щодо економічної частини угоди про асоціацію з Україною.

Як повідомляє УНІАН, члени Комітету підтримали основні пропозиції доповідача Павла Залевського (група народних партій, Польща), які стосувалися, зокрема, завершення переговорів про угоду про асоціацію до кінця цього року і парафування угоди, а також проведення реформ в Україні з метою модернізації інфраструктури.

У позиції Комітету також наголошується, що угода про асоціацію має зміцнити верховенство права в Україні, що важливо, насамперед, для іноземних інвесторів.

Позиція Комітету з питань закордонних справ буде передана Комітету з питань закордонних справ, який остаточно розгляне проект доповіді Річарда Антоні Легутко (група Європейських консерваторів і реформістів, Польща), щодо рекомендацій Раді ЄС, Єврокомісії та Європейській службі зовнішніх дій з переговорів з Україною щодо угоди про асоціацію на своєму засіданні у четвер, 17 листопада.

Після цього проект документа буде винесено на голосування депутатів Європарламенту.

ЄП повинен схвалити свої рекомендації щодо переговорів відповідно до Лісабонської угоди, яка розширило деякі його повноваження.

Нагадаємо, Україна і ЄС почали переговори щодо укладення угоди про асоціацію на початку 2007 року, а про зону вільної торгівлі, яка є складовою частиною угоди про асоціацію, - на початку 2008 року.

На сьогоднішній день сторони оголосили про практичне завершення переговорів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини