RU

Комітет ВР вирішив подолати вето на заборону грального бізнесу

10.06.2009, 16:58

На засіданні парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва було прийнято рішення подолати вето Президента України на Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". Про це УНІАН повідомила голова комітету, народний депутат України від БЮТ Наталія Королевська.

Н.Королевська відзначила, що за попереднім узгодженням з усіма політичними силами, завтра у парламенті вето Президента на цей Закон буде подолано. За її словами, у неділю, 7 червня, знову відкрилися гральні заклади, оскільки Президент ветував закон про заборону такої діяльності.

Водночас, голова профільного комітету відзначила, що після подолання вето буде створено робочу групу, в яку увійдуть депутати, представники грального бізнесу, українські та іноземні експерти, з метою розробити законопроект, який регулюватиме діяльність гральних закладів, зокрема в рамках гральних зон.

Н.Королевська вважає, що основне завдання сьогодні - не допустити впливу лобістів на розробку цього законопроекту - як з боку депутатів, так і з боку учасників ринку. "Необхідно, щоб підготовка цього законопроекту була максимально відкритою", - вважає депутат.

Серед проблем, які виникатимуть у процесі розробки і прийняття проекту закону з регуляції діяльності гральних закладів на території України, Н.Королевська назвала підтримку парламенту, оскільки для прийняття нового закону необхідно буде знайти більшість.

Щодо реакції іноземних інвесторів на заборону грального бізнесу в Україні, то депутат переконана, що стратегічні інвестори в країні залишаться, оскільки вони не зацікавлені в такому бізнесі як гральний.

Нагадаємо, 8 червня Президент України В.Ющенко застосував право вето до Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні". Раніше, 15 травня, Верховна Рада ухвалила Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". У свою чергу, представники грального бізнесу просили Президента і спікера парламенту не підписувати ухвалений Закон.

Наталія Королевська: біографія і добірка новин>>>

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини