RU

Коломойському не вдалося оскаржити право Ощадбанку стягнути з Росії $1,3 млрд

18.11.2020, 11:55
Коломойському не вдалося оскаржити право Ощадбанку стягнути з Росії $1,3 млрд - Фото
Ігор Коломойський (Фото: Юрій Смірнов/LIGA.net)

Верховний Суд повернув пов'язаному з Ігорем Коломойським і його партнерами ТОВ "ІКБ-Інвест" скаргу на постанову Київського апеляційного суду в справі про компенсацію за активи в Криму.

Як повідомляє Finbalance, цією постановою було задоволено заяву  Ощадбанку та надано дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу (Париж) про стягнення $1,1 млрд c РФ як компенсації за експропріацію активів Ощадбанку в Криму (з урахуванням відсотків, загальна сума вимог Ощадбанку до Росії – $1,3 млрд).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Таке рішення Верховний Суд прийняв на підставі того, що компанія ІКБ-Інвест була стороною справи, яку розглядав міжнародний арбітраж.

За даними держреєстру, засновником ТОВ "ІКБ-Інвест" є ТОВ "КУА "Фінансовий капітал"– одна з "приватівських" структур, які отримали рішення Арбітражного суду Гааги (Нідерланди) про стягнення $159 млн з Росії як компенсації за нерухоме майно, експропрійоване у "приватівців" в Криму після його окупації Росією.

Як зазначає видання, згадана вище скарга "приватівців" до Верховного Суду фактично є продовженням протистояння "приватівців" і Ощадбанку за активи РФ, яке триває з осені 2019 року.


Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини