RU

Коломойський визнав, що може впливати на ситуацію в Україні. Але цим не користується

26.05.2021, 16:57
Коломойський визнав, що може впливати на ситуацію в Україні. Але цим не користується - Фото
Ігор Коломойський (скриншот відео: УП/YouTube)

Олігарх Ігор Коломойський підтвердив, що має можливість впливати на ситуацію в Україні, але на даний момент не користується нею. Про це Коломойський розповів у коментарі Радіо Свобода.

"Звичайно, можливість впливати є. Було б смішно говорити, що її немає. Чи користуюся я цим? Ні. Не користуюся, тому що у мене немає ніякого взаємозв'язку мого бізнесу з тими, про кого ви питаєте, хто може впливати на якісь речі, пов'язані з моїм бізнесом. Мій бізнес не залежить на сьогоднішній день від прийнятих законів, або тих, які можуть прийняти", – стверджує Коломойський. 

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Він додав, що не спілкується ні з міністрами, ні з Офісом президента, ні з президентом. А ось з окремими депутатами спілкується, однак, не впливаючи на них.

За словами Коломойського, йому все одно, коли його називають "олігархом".

"Ярлик "олігарх" живе своїм життям, тому що ніхто до кінця не розуміє, кого під нього можна класифікувати. Сьогодні всі вкладають у слово "олігарх" сенс, що це погано".

Саму ідею визначити поняття олігарх на законодавчому рівні Коломойський вважає непоганою. Це дозволить чіткіше розуміти, до кого саме можна застосувати цей термін. Ініціативу президента Володимира Зеленського знизити вплив олігархів в країні Коломойський коментувати відмовився.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини