RU

Коломойський відповів на звинувачення Мін'юсту США у відмиванні грошей

07.08.2020, 15:11
Коломойський відповів на звинувачення Мін'юсту США у відмиванні грошей - Фото
Ігор Коломойський (фото: depositphotos.com)

Бізнесмен  Ігор Коломойський заявив, що всі його інвестиції в США були зроблені з власних коштів. Такий коментар олігарх дав Радіо Свобода.

"Всі інвестиції в США були зроблені з власних коштів, які зберігалися в ПриватБанку і були отримані в 2007-2008 роках в угоді з Evraz та з доходів інших бізнесів", - повідомив Коломойський.

Звинувачення з боку уряду США бізнесмен спростовує.

  • У кінці 2007 року Коломойський продав російському Evraz  Романа Абрамовича, Олександра Абрамова і Олександра Фролова частину акцій металургійних підприємств. За даними українського Forbes, як оплату неформальна група Приват отримала $1 млрд і 9,72% акцій Evraz.
  • 6 серпня Мін'юст США подав позов до федерального суду США. У ньому Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов і декілька громадян США звинувачуються в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку, в зв'язку з чим висунуто вимогу конфіскації їх активів в країні.
  • 4 серпня ФБР провело обшуки в офісах групи Optima в одному з бізнес-центрів Клівленда. У травні 2019 року державний ПриватБанк подав позов в Канцелярський суд штату Делавер, де, зокрема, заявив, що Optima брала участь у відмиванні виведених грошей з банку. Загальну суму відмитих грошей за 10 років в ПриватБанку оцінили в близько $470 млрд.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини