RU

Коломойський увійшов до Наглядової ради "1+1"

30.10.2008, 15:26

Ігор Коломойський і Олівер Местер (Oliver Meister) увійшли до складу Наглядової ради компаній "Студія 1+1" і "1+1 Продакшн". Про це повідомила прес-служба телеканалу.

"Ігор Коломойський є довгостроковим інвестором, членом Ради директорів і діловим партнером CME, а також дуже успішним бізнесменом міжнародного масштабу. Його досвід буде важливим вкладом у розвиток нашого бізнесу в Україні, - сказав операційний директор СМЕ і глава Наглядової ради "Студія 1+1" і "1+1 Продакшн" Адріан Сарбу. - Олівер Местер працює у СМЕ з 2000 року і добре знає роботу наших компаній в Україні. Ми вітаємо нових членів Наглядової ради у нашій команді", - додав він.

Як повідомлялося раніше, компанія "Central Media Enterprises" (CME) стала власником 100% групи "1+1". Борис Фуксман і Марина Вільямс вийшли з складу Наглядової ради.

CME управляє мережею телевізійних станцій у Центральній і Східній Європі, її капіталізація - $3,607 млрд. Раніше український бізнесмен Ігор Коломойський купив за $110 млн. 3% акцій CME, що дозволило йому увійти до Ради директорів CME.

Досьє на Ігоря Коломойського >>>

Детальніша інформація про компанії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини