RU

Коломойський подав 285 нових позовів проти ПриватБанку - НВ

17.01.2020, 13:26
Коломойський подав 285 нових позовів проти ПриватБанку - НВ - Фото
Ігор Коломойський (Фото: ЕРА)

Пов'язані з олігархом Ігорем Коломойським структури за грудень і початок січня подали в цілому 285 позовів проти ПриватБанку, пише НВ Бізнес із посиланням на дані судового реєстру.

Юристи ПриватБанку підтвердили цю інформацію виданню.

Зокрема, з ПриватБанком судяться пов'язані з Коломойським позичальники (220 позовів), які хочуть скасувати договори поруки та кредитні угоди. Загальна сума боргу пов'язаних з олігархом осіб становить близько 240 млрд грн.

Також 45 позовів подали колишні міноритарні акціонери Привату, які оскаржують процедуру націоналізації bail-in - примусову конвертацію їхніх депозитів у нові акції банку.

Ще 20 позовів подано проти нинішнього керівництва ПриватБанку. Позови ініціювала профспілка, яку створив Максим Шевченко, який відповідає в ПриватБанку за повернення боргів. Дії цієї профспілки інформаційно підтримуються наближеним до Коломойського депутатом Олександром Дубінським, відзначає видання.

За даними джерел НВ у юридичних колах, Коломойський найбільше побоюється усної дачі показань у Високому суді Лондона. У зв'язку з цим і активізувалися юридичні сили олігарха. Зараз йде активна підготовка до розгляду справи в Лондоні по суті, яка почнеться в 2021 році.

Читайте російською: Коломойский подал 285 новых исков против ПриватБанка - НВ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини