RU

Коломойський отримає журнал Кореспондент та інші медіа Курченка

11.09.2020, 17:43
Коломойський отримає журнал Кореспондент та інші медіа Курченка - Фото
Фото: umh.ua

Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА) визначило ТОВ "1+1 Інтернет" переможцем конкурсу з управління активами Українського Медіа Холдингу (УМХ), повідомляє прес-служба АРМА.

За даними відомства, переможець відбору запропонував найбільш вигідні економічні умови управління активами. Зокрема, компанія запропонувала гарантовані щомісячні перерахування до держбюджету на 5 млн грн, а також прогнозовані надходження до держбюджету - майже 8 млн грн щомісяця. Пропозиції інших учасників були в кілька разів меншими.

Надалі має бути проведена оцінка активів та укладено договір про управління між АРМА і ТОВ "1+1 Інтернет". Переможцю також необхідно отримати погодження Антимонопольного комітету.

УМХ - українська медіакомпанія, що займається виробництвом контенту для всіх видів медіа, таких як: преса, радіо, інтернет, телебачення. Належала втікачу-бізнесменові з оточення сім'ї Януковича Сергію Курченку.
ТОВ "1+1 Інтернет" входить у бізнес-імперію Ігоря Коломойського.
  • 2 червня АРМА  оголосила конкурс на право керування активами УМХ. Медіа Група Україна заявила про намір оскаржити конкурс у суді
  • 20 липня АРМА оголосила повторний конкурс на управління активами УМХ.
  • Наприкінці серпня АРМА  завершила прийом документів для проведення повторного конкурсу. Документи на участь у конкурсі надійшли від шести компаній: ТОВ "Видавничий Дім Масаві", ТОВ "Комунікаційний Хаб "Економіка", ТОВ "Сегодня Мультимедиа", ТОВ "Об'єднана Медіа Група", ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім", ТОВ "1+1 Інтернет".
  • 10 вересня олігарх Ігор Коломойський звинуватив позаштатного радника глави Офісу президента Михайла Подоляка в тиску на керівництво АРМА щодо вибору переможця конкурсу на управління активами УМХ.

Читайте нас в Telegram:  перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини