RU

Коломойський і Медведчук мають спільний бізнес в енергетиці та металургії

12.06.2020, 10:04
Коломойський і Медведчук мають спільний бізнес в енергетиці та металургії - Фото
Колаж: Радіо Свобода

Голова політради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук задекларував ряд офшорних компаній, до яких має відношення бізнесмен Ігор Коломойський. Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми: корупція в деталях" (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу UA: Перший).

Сфери, де Коломойський і Медведчук мають спільний бізнес, можна умовно розділити на кілька груп: енергетика, металургія, логістика нафтопродуктів і медіа-бізнес.

Згідно із задекларованими Медведчуком фірмами, його дружина Оксана Марченко володіє частками в бізнесі відразу в декількох стратегічних сферах, а саме - в енергетичних компаніях: ЗАТ "Львівобленерго", ЗАТ "Прикарпаттяобленерго", ВАТ "Запоріжжяобленерго"; металургійних заводах: ЗАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" і АТ " Запорізький завод феросплавів"; логістичних компаніях, що входять до системи так званого Одеського перевалювального комплексу, а також у трьох телеканалах: ТОВ" Телерадіокомпанія "Студія 1+1", ТОВ "Гравіс-Кіно"(2+2), ЗАТ ТК "ТЕТ".

Згідно з декларацією Медведчука, його дружина є кінцевим бенефіціарним власником кіпрських компаній Margaroza Commercial Ltd, Lex Perfecta Ltd, Kerelio Commercial Ltd, Miosaria Commercial Ltd і Zocatini Enterprises Ltd.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини