RU

Колобову доручено наповнювати бюджет за зразком 1990-х, - ЗМІ

29.02.2012, 16:51
Колобову доручено наповнювати бюджет за зразком 1990-х, - ЗМІ - Фото
Юрій Колобов
Головним завданням Юрія Колобова на посту міністра фінансів стане залучення коштів комбанків для фінансування бюджету. Про це виданню Комментарии розповіло джерело в уряді.

Джерело відзначило, що головна мета нового міністра фінансів - це знайти спільну мову з банками й "умовити" їх активно купувати ОВДП. "Закордонне запозичення зараз закрито, тому вся надія тільки на внутрішні ресурси. І цими ресурсами є передусім банківські гроші. Якщо відродити практику середини 90-х років, коли продаж ОВДП здійснювався в тісному взаємозв'язку між Мінфіном і банками, то можна очікувати істотне зростання припливу грошей на покупку і гривневих, і валютних ОВДП. Як будувалася співпрацю в 90-хх? Це було "ручне управління", коли з банками проводили бесіди, після яких вони не могли відмовитися від покупки ОВДП. Наводилися різні тоді доводи: обіцялися й преференції (НБУ обіцяв викупити ОВДП) без затримок і пряма рекомендація купувати, щоб не було проблем"- розповів співрозмовник видання.

Джерело також відзначило, що не менш важливим завданням для міністра стане пошук грошей для підвищення соціальних стандартів перед виборами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини