RU

Колесніков пояснив, що до Олімпіади-2022 будуватиме бізнес

23.10.2012, 16:24
Колесніков пояснив, що до Олімпіади-2022  будуватиме бізнес - Фото
Борис Колесніков
У будівництві Олімпійського села в Карпатах повинен взяти участь бізнес, робота ж держави - забезпечити всю необхідну транспортну складову. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"Ми хотіли б, щоб бізнес брав участь у такому плані - всі готелі, олімпійське селище повинен побудувати бізнес. Тобто роль держави в Карпатській Олімпіаді - це автомобільні і залізні дороги до гірських районів - те, що залишиться для держави назавжди", - сказав Колесніков , слова якого наводить прес-служба міністерства.

За словами віце-прем'єра, після Олімпіади Карпати перетворяться на курорт зі світовою славою. "Це зовсім інші гроші порівняно з Австрією, Швейцарією, і сім'я з середнім достатком може дозволити собі зимовий відпочинок тут", - сказав Колесніков.

Крім того, за його словами, проведення в Карпатах Олімпіади-2022 року дозволить створити в регіоні нові робочі місця. "Найголовніше, 100 тисяч людей отримають там роботу в туристичному бізнесі. Це того варте", - зазначив віце-прем'єр-міністр.

Розгляд заявок від країн, які бажають провести Олімпіаду-2022, відбудеться в 2014 році. "Щоб отримати право проведення Зимової Олімпіади в Україні, через два роки у нас повинен бути максимальний набір аргументів для цього", - зазначив Колесніков.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини