RU

Колесніков різко розкритикував проект держбюджету-2012

16.09.2011, 16:50

Віце-прем'єр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков серйозно розкритикував запропонований міністерством фінансів проект державного бюджету на 2012 рік, внесений в парламент, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Звичайно, я незадоволений, і це буде предметом окремої розмови з міністром фінансів. Це буде предметна дискусія окремо з міністром фінансів, а також з нашою фракцією в парламенті. Жодних підкилимних речей не буде, буде відкрита чесна розмова", - сказав він журналістам в п'ятницю в аеропорту "Бориспіль".

Колесніков зазначив, що в бюджеті не враховані потреби великих українських міст в проектуванні будівництва метрополітену.

"Я думаю, Мінфін нікуди не подінеться і дасть гарантії по Дніпропетровському метрополітену і по проектуванню Донецького метрополітену, в рівній мірі як Київського і Харківського, відкритим способом", - вважає віце-прем'єр.

Він наголосив на важливості надання державних гарантій під купівлю тренажерів для студентів авіаційних вузів.

"В іншому випадку виходить, що в авіаційних вузах Міністерство освіти готує нам кого завгодно, тільки не льотчиків і стюардес", - обурився віце-прем'єр.

Колесников також назвав "огидним" адміністрування Мінфіном акцизу на паливо. "Третя частина палива продається контрабандним, по суті справи бандитським шляхом. Я думаю, президент збере всіх по паливному акцизу", - наголосив він.

Нагадаємо, уряд України 15 вересня вніс до Верховної Ради проект державного бюджету на 2012 рік.

Держбюджет України: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини