RU

Колесніков готує українським турфірмам турецькі правила

07.04.2011, 16:48
Колесніков готує українським турфірмам турецькі правила - Фото
c64cfa1563a2f7c5e22d49f22d6a624b.jpg

Колесніков готує українським турфірмам турецькі правила

До 15 травня цього року законопроект про туризм в Україні буде розроблено і розіслано туристичним компаніям і асоціаціям для вивчення і внесення поправок. Про це Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков (на фото) повідомив під час круглого столу щодо розвитку туристичної галузі в Україні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі уряду, Б.Колесніков зазначив, що підставою для розроблення законопроекту став закон про розвиток туризму Турецької Республіки, прийнятий у 1982 році. За словами Віце-прем'єра, турки за допомогою цього закону створили прекрасну інфраструктуру в Анталії і забудували побережжя готелями. "Було створено спеціальний туристичний банк, і ті, хто будував готелі, змогли облаштовувати цю землю, отриману під будівництво, і взяти кредит вартістю до 60% ціни готелю", - розповів Віце-прем'єр-міністр.

Б.Колесніков наголосив, що до кінця поточного року планується створення в Україні туристичного банку, який повинен почати роботу вже з наступного року. "Держава буде власником туристичного банку, який повинен давати гроші, яких сьогодні немає у туристичного бізнесу. Держава повинна вкласти початковий статутний капітал", - переконаний Віце-прем'єр.

Туризм, готельний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини